De la 1 iulie, șoferii care obișnuiesc să folosească telefonul mobil în timp ce conduc vor avea un motiv în plus să renunțe la acest obicei. Odată cu majorarea valorii punctului de amendă, toate sancțiunile […]
Parerea noastra conteaza!
De la 1 iulie, șoferii care obișnuiesc să folosească telefonul mobil în timp ce conduc vor avea un motiv în plus să renunțe la acest obicei. Odată cu majorarea valorii punctului de amendă, toate sancțiunile […]