June 26, 2026

Cristina Pucean a răbufnit! Sătulă să fie judecată, blondina a dezvăluit care este motivul pentru care nu mai formează un cuplu cu Bogdan de la Ploiești. După ce fanii au așteptat cu sufletul la gură, dansatoarea le-a spus de ce a ales să se despartă, de fapt, de manelistul cu care începuse o poveste de iubire. 

Cristina Pucean a spus lunea aceasta că motivul pentru care a ales să se despartă de Bogdan de la Ploiești este că manelistul a înșelat-o. Mulți credeau că manelistul a fost cel care a pus capăt relație, dar se pare că dansatoarea „i-a dat papucii” pentru că n-a putut să-i ierte infidelitatea.

„Exact cum v am promis, am ajuns acasă si încep sa va povestesc ce și cum legat de acest om fără scrupule… BOGDAN DE LA PLOIESTI !

Acesta este MOTIVUL pentru care m-am despărțit de Bogdan. Mi a ajuns să mă denigreze toată lumea și sa se creadă ca Bogdan a pus punct relației .
Am muncit multi ani ca sa ajung aici și nu accept sa fiu tratată așa de un bărbat !
Sper sa fiți alături de mine pana la capat !

NU ACCEPT SA FIU ÎNȘELATĂ !!!”, a spus dansatoarea pe Instagram.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *