Elena Udrea a revenit la viața ei normală, după ce a fost eliberată din penitenciar. Fosta blondă de la Cotroceni s-a întâlnit la un cunoscut restaurant din Capitală cu finul ei, Adrian Gurzău. Îmbrăcată în […]
Parerea noastra conteaza!
Elena Udrea a revenit la viața ei normală, după ce a fost eliberată din penitenciar. Fosta blondă de la Cotroceni s-a întâlnit la un cunoscut restaurant din Capitală cu finul ei, Adrian Gurzău. Îmbrăcată în […]