Mădălin Ionescu și Cristina Șișcanu nu prea par să sufere după lumina reflectoarelor. Au ales liniștea din spatele ecranelor, iar acum se bucură de o viață tihnită, simplă. Bine, impropriu spus “au ales”…mai degrabă au […]
Parerea noastra conteaza!
Mădălin Ionescu și Cristina Șișcanu nu prea par să sufere după lumina reflectoarelor. Au ales liniștea din spatele ecranelor, iar acum se bucură de o viață tihnită, simplă. Bine, impropriu spus “au ales”…mai degrabă au […]
I’m really inspired with your writing abilities and also with the format in your weblog. Is that this a paid theme or did you modify it yourself? Anyway stay up the nice high quality writing, it is rare to look a nice weblog like this one these days!